Předávání cen výhercům naší soutěže

Ve čtvrtek 13. března 2003 se konalo dlouho slibované a odkládané předávání cen naší fotografické soutěže. Zúčastnili se ho pejsci, kteří vyhráli v listopadu, prosinci a lednu. Přijelo pět pejsků - dvě jorkšírky Akinka a Adélka, zlatý retrívr Denny, labradorka Terinka a australský honácký pes Bad. Společenství velmi různorodé a velmi milé. Maličké psí slečny shlížely na to hemžení z klína svých majitelů, ale neubíralo jim to na důstojnosti a vážnosti, právě naopak. Se svými maličkými čumáčky a očičkama jako korálky byly prostě nádherné.
Psí gentlemani Bad a Denny nejdříve nevěděli, zda si mají hrát, nebo se pro jistotu trošku poprat, aby se vidělo, kdo z koho. Hlavu jim však dokonale zamotala psí slečna Terinka, které se líbili oba a nevěděla, kterého si vybrat. Pak zřejmě usoudila, že láska prochází žaludkem, a slupla kousek dortíku, aby si vyjasnila své city. Ale stejně s ní šili všichni čerti a nejradši by se byla rozběhla a oba nápadníky pořádně prohnala.

Setkání proběhlo v milé a přátelské atmosféře, všichni pejsci si odnesli zaslouženou odměnu, 15 kg pytle krmení Pedigree. Doufáme, že si pochutnají !

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili naší soutěže, a těšíme se na další fotografie pejsků.

Vaše redakce

Hlasujte v naší soutěži!
 
               
      

Fotosoutěž 2002 - kategorie: Psi

Celkové pořadí: 3

Obrázek číslo: 7
Název fotografie: Denny z Hájku
Foto: Pavel ze Šumavy
Počet získaných bodů: 478
Pořadí: 3